Czas czytania to tylko niecałe 2 minuty 🙂

Wpadłeś w tarapaty. Zgodziłeś się przystąpić do rywalizacji z kumplem, która z góry skazana jest na porażkę. Większość facetów nigdy nie przyzna się przed innym, że jest od niego mniej atrakcyjnym. Na pewno nie samiec alfa, a takim tytułem zapewne chcesz się dumnie honorować. Nieistotne więc, że na jego tarce na brzuchu można by trzeć ziemniaki, a od uśmiechu numer 32 kolana dziewczyn uginają się jak od dzikich plasów na imprezie w remizie. Musisz udowodnić sobie, że nie jesteś gorszy. Stawką jest męski honor, poczucie wartości i szacunek na dzielni.

Wygrywa ten, który pierwszy zdobędzie 100 numerów telefonów od spotkanych przypadkowo dziewczyn. Płaczliwe prośby nie pomogą, więc nie próbuj nawet wzbudzać litości. Daruj sobie groźby i przestań wyszukiwać w internecie najlepsze teksty na podryw. To wszystko zabiera za dużo czasu, a strzelanie wyuczonych pamięciówek na dłuższą metę nie przejdzie – co inteligentniejsza dziewczyna od razu cię rozgryzie i skasuje.

superman

Podczas rozmów z dziewczynami oferuj, iż uratujesz ich świat, jeśli dadzą ci swój numer

Jest lepszy sposób. Przed rozpoczęciem rywalizacji odwiedź wypożyczalnię kostiumów. W każdej szanującej się znajdziesz strój supermana. Zainwestuj trochę drobniaków i pożycz go na parę godzin. Nie zdążysz jeszcze dojść do przystanku tramwajowego, a napotkani faceci już będą przybijać ci piątki oraz robić sobie z tobą pamiątkowe selfie. Dziewczyny zaś uśmiechać się jak nakręcone lub spuszczać wzrok, nieśmiało licząc prostokąty na chodniku. Jesteś panem sytuacji. Jesteś hardcorem. Jesteś super. Supermanem jesteś. Tarka na brzuchu tamtego kolesia to drobiazg przy tym jakie wzbudzisz emocje wśród niewiast. Dodaj do tego szelmowski uśmiech i  baw się swoją rolą, a twoja pewność siebie, bo w końcu nie każdy jest takim luzakiem, by publicznie latać w niebiesko-czerwonym lateksie po mieście, zrobi za ciebie wszystko. Podczas rozmów z dziewczynami oferuj, iż uratujesz ich świat, jeśli dadzą ci swój numer. Obiecuj bohaterstwo, szczyptę magii, loty wśród chmur na twoich plecach oraz deklaruj, że na twojej pelerynie będziesz rozkładał pyszności podczas waszych pikników, a 100 numerów ogarniesz w parę chwil. Masz moje słowo. Przetestowane na ludziach.

Piszcie do mnie na paweldrag@op.pl