Czas czytania to tylko niecałe 2 minuty 🙂

Jesteś singielką? Nie jesteś sama! Ponad połowa kobiet nie ma partnera, u którego boku mogłaby się zestarzeć. Słuchasz koleżanek, które dość mocno odradzają Ci związek, przedstawiają wizje tego, jak straszne jest życie z facetem. Zastanawiasz się jak to jest, kiedy budzisz się obok drugiej osoby, a idąc do łazienki, prawie zabijasz się na JEGO skarpetkach, które wczoraj powinny znaleźć się w koszu. Jednak wszystko jest tylko teorią. Nie masz bladego pojęcia, jak to jest żyć pod jednym dachem z facetem. I umówmy się – trzy noce to nie jest mieszkanie z facetem.

Najgorzej jest wieczorami albo w weekendy, prawda? Wszyscy gdzieś wychodzą, spacerki, kolacje, koncerty we dwoje. Romantyczny nastrój aż kipi, a Tobie kipią jedynie ziemniaki w kuchni. Tak, zapomniałaś o nich dolewając sobie kolejny kieliszek półsłodkiego, różowego wina. Brawo, zapijaj swoje smutki dalej. Wtedy na pewno kogoś znajdziesz, powodzenia. Po trzecim, do połowy wypitym kieliszku wina, zastanawiasz się jak szybciej znaleźć sobie faceta, z którym spędzisz resztę życia.

I co, jak zwykle kilkaset pomysłów, ale jak przyjdzie co do czego, to i tak wielka klapa? Jesteś nieśmiała, nie chcesz robić pierwszego kroku? I dobrze, kobieta powinna być kobietą, a nie lamparcicą polującą na ofiary. Pamiętaj, im bardziej czegoś chcesz, tym bardziej to coś się od Ciebie oddala.

Królewny, książę na białym koniu, zastanawiasz się, po co mama czytała Ci te wszystkie bajki na dobranoc, skoro nic w dorosłym życiu, nie przypomina historii z książki? Nie wiem, ale spokojnie, nie tylko my się nad tym zastanawiamy.

Odstaw teraz kieliszek z winem, wyłącz ziemniaki, które i tak są już do połowy spalone – chyba że chcesz mieć zaraz odwiedziny strażaków wezwanych przez zaniepokojonych sąsiadów (patrząc na to, że jesteś singielką, odwiedziny strażaków chyba nie są tak głupim pomysłem… Nie dobra… Do rzeczy). Usiądź i zastanów się, czemu nadal jesteś sama? Każda z nas się nad tym zastanawia, prędzej czy później. Teraz tylko pomyśl a już niedługo zrozumiesz, jak szybciej znaleźć faceta na resztę życia.

Tym artykułem rozpoczynam cykl #szybciejzamaz. Pod tym linkiem znajdziesz wszystkie publikacje z cyklu. Do przeczytania! 🙂